Právě je 01 čer 2020, 21:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Captain Marvel/Shazam
PříspěvekNapsal: 28 lis 2010, 23:17 
Level 0
Level 0

Zdravím v tuto noční hodinu, teprve nedávno jsem narazil na váš obchod a hned ze začátku musím jenom chválit, je to úžasný! Tolik komiksů, no jednoduše blahobyt, velký výběr za dobrou cenu. Tak a k věci.

Mám obrovský zájem o komiks Kapitána Marvela neboli Shazama aby nedošlo k mýlce (DC comics), ale bohužel zde žádný nemáte, bylo by nějak možno sehnat nebo přes vás objednat knihu nebo nějaké sešity? (Může to být Shazam nebo Black Adam klidně? Předem děkuji za odpověď :-) Shazam!

Profil Poslat e-mail  

Knihkupectví Minotaur
 Předmět příspěvku: Re: Captain Marvel/Shazam
PříspěvekNapsal: 29 lis 2010, 08:59 
Administrátor
Administrátor

Není s tím problém - starší čísla (tedy ne aktuální řady) vozíme nepravidělně, ale cca během týdne chystám k odeslání objedávku, tak tam můžu něco přihodit.
Otázkou je, o co bys měl zájem. Těch sérií je dost (One-shotů a krátkých Limited sérií také). Ideální by bylo začít původní sérií Shazam (1973), ale tam jsou ty sešity v cenách opravdu sběratelských. Cenově dostupné se jeví série Power of Shazam, minisérie Shazam: The Monster Society of Evil, Shazam: The New Beginning, Trials of Shazam - nebo pokud máš požadavky na konkrétní čísla, sem s nimi. Ceny těchle levnějších věcí se pohybují od 50 do 100,- Kč za sešit. V případě sešitů ze série Shazam (1973) je to cca od 400 do 2000,- Kč za sešit :( (+/- cenové rozlišení dle kvality)

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Captain Marvel/Shazam
PříspěvekNapsal: 30 lis 2010, 14:34 
Level 0
Level 0

Wáááu, tak to je skvělý, že je takováhle možnost.. škoda, těch dražších kousků no :-/ Osobně jsem pro sérii Power of Shazam a pokud by bylo možno začít od prvního výtisku této série, byl bych radostí bez sebe!

btw: Právě mi dorazily první dva komiksy co jsem si objednal o víkendu. Jsem velice spokojen s rychlostí a s kvalitou komiksů. Paráda a díky!

Profil Poslat e-mail  

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina