Právě je 26 kvě 2020, 11:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D film + nebo - moderní kinematografie
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 10:14 
Level 2
Level 2

Hóólt, čo sa dá robiť... ale to ještě nic není. Bylas někdy ve svitavském kině? Jesi jo, tak musíš uznat že to je rozhodně horší. I když započtu, že brněnský je mnohokrát větší než svitavské... Holt ve Svitavách se trvalý fanda kina neuživí.. ;)

Profil Poslat e-mail  

Knihkupectví Minotaur
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 15:15 
Level 2
Level 2

Garanhir píše:
Hóólt, čo sa dá robiť... ale to ještě nic není. Bylas někdy ve svitavském kině? Jesi jo, tak musíš uznat že to je rozhodně horší. I když započtu, že brněnský je mnohokrát větší než svitavské... Holt ve Svitavách se trvalý fanda kina neuživí.. ;)

Tak tam jsem (ještě) nebyla.. pracuji v Praze takže pro mě je nejlepší standardní sítě kin a na 3D chodím do Imaxu.
A musím říct že se těším na nové várky filmů, tak trochu mi přijde "mrtvá sezona" oproti předchozím rokům kdy se chrlil jeden film za druhým.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 13:58 
Level 1
Level 1

Garanhir píše:
Zajímavým tématem by mohla být diskuse o slavných 3D filmech.

Co se týče 3D filmů, když na ně jdu, jdu na ně proto, že čekám opravdu jen ten efekt a vím, že když usnu, nic se nestane... :-D Když mám na výběr a film promítají ve 3D i ve 2D je jasná volba klasické 2D... U některých filmů jsem ten "úžasný" 3D efekt ani nepostřehla (Shrek) a jinde mě zase mile překvapil (Jak vycvičit draka - pokud se zdá, že jsem na pohádky, tak se to nezdá...).
Co se týče Souboje titánů, tak ten mě hořce zklamal. 3D efekt jsem zaregistrovala na začátku během předvádění souhvězdí... a pak na moři, toť vše. Za příběh bych tvůrce zaživa stáhla z kůže. Když remake, nemusím to, ovšem budiž, ale měnit X staletí staré řecké báje?! To je na zabití... :x Nejvíc mě dostala scéna, když Perseus sebere ve skladu zbraní Buba (těšila jsem se na něj celý film!!!) a nějaký týpek mu řekne "To nech doma."
Přiznám se, klidně mě ukamenujte :-D, že se mi líbil ve 3D Avatar. Příběh je sice klišoidní a má trhliny, ale vážně se mi to líbilo i s tím 3D... Teď chci zkusit nový Resident Evil, tak uvidíme...

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 14:01 
Level 1
Level 1

Minotaur píše:
Výrazným nedostatek současných 3D technologií je, že vychází z běžných vlastní očí. některé technologie 3D zobrazení mi vůbec nevyhovují - špatně se mi na ně ostří, v rychlých scénách nevidím 3D vůbec apod.

Souhlasím. Někde ten 3D efekt ani nepostřehnu a přijde mi to jako vyhozené peníze. Většinou mě prvních 10-20 min pálí oči než si navyknu na jiný způsob ostření. A třeba u Avataru jsem všechny scény s nějakým výrazně rychlejším pohybem měla rozmazané... :(

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 30 zář 2010, 09:25 
Level 2
Level 2

A co já mám taky rád pohádky. ale spíše staré české hrané... a zabíjet za avatara nebudu, jelikož lidi spíše chtějí zabít mě :)

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 30 zář 2010, 15:44 
Level 2
Level 2

Daletth píše:
Minotaur píše:
Výrazným nedostatek současných 3D technologií je, že vychází z běžných vlastní očí. některé technologie 3D zobrazení mi vůbec nevyhovují - špatně se mi na ně ostří, v rychlých scénách nevidím 3D vůbec apod.

Souhlasím. Někde ten 3D efekt ani nepostřehnu a přijde mi to jako vyhozené peníze. Většinou mě prvních 10-20 min pálí oči než si navyknu na jiný způsob ostření. A třeba u Avataru jsem všechny scény s nějakým výrazně rychlejším pohybem měla rozmazané... :(

Tenhle problém mělo více lidí :/ mezi ně patřím i já a celá má rodina. Buď máme všichni defekt na sítnici nebo hold někde soudruzi udělali chybu :D

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 09:29 
Level 2
Level 2

to bude spíš těmi soudruhy. oni popírají individualitu lidského jedince stejně jak ti soudruzi :D funguje to na většinu= funguje to na všechny takže nevybočuj z řady ;) já totiž mluvil s ,,odborníkem" teď v týdnu a bylo mi naznačeno, že určitá možnost tam sice je, ale spíše bych měl zajít na oční :D

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 06 říj 2010, 07:50 
Level 2
Level 2

A říká někomu něco film Agora?

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 07 říj 2010, 16:52 
Level 1
Level 1

Niamh píše:
Daletth píše:

Tenhle problém mělo více lidí :/ mezi ně patřím i já a celá má rodina. Buď máme všichni defekt na sítnici nebo hold někde soudruzi udělali chybu :D

Doufám v možnost B... :D

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 07 říj 2010, 16:54 
Level 1
Level 1

Garanhir píše:
A říká někomu něco film Agora?

Na ten jsem se nějak nakonec neodhodlala jít... Podle ukázek to vypadalo něco podobného jako Quo Vadis... Ne že bych tenhle žánr neměla ráda, ale na plátnech z toho mám trochu obavy...

Profil Poslat e-mail  

Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina