Právě je 25 kvě 2020, 15:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Figurky
PříspěvekNapsal: 01 lis 2010, 16:42 
Level 2
Level 2

Je tady nějaký milovník figurek?

Herní, filmové, knižní či jiné? :)

Profil Poslat e-mail  

Knihkupectví Minotaur
 Předmět příspěvku: Re: Figurky
PříspěvekNapsal: 22 lis 2010, 13:29 
Level 2
Level 2

Hmmm mám kamaráda, který má víc jak 40 figurek z Pána prstenů. Sám jsem zaslechl o figurkách z filmového zpracování Zeměplochy, což mě neobyčejně láká :? . Ale ty prachy co do toho člověk naleje jsou nehorázný. Za to bych měl X dílů knižních. Ale zase ten pocit mít takovou sbírku kompletní, to je vééliký lákadlo :D . A ještě k Pánu prstenů. Z těchto figurek jsem viděl sestavené šachy a bya to nádhera. Sice trochu nepřehledná nádhera :D , ale jinak nejkrásnější šachy, jaké jsem viděl :D .

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010, 12:44 
Level 2
Level 2

Garanhir píše:
Hmmm mám kamaráda, který má víc jak 40 figurek z Pána prstenů. Sám jsem zaslechl o figurkách z filmového zpracování Zeměplochy, což mě neobyčejně láká :? . Ale ty prachy co do toho člověk naleje jsou nehorázný. Za to bych měl X dílů knižních. Ale zase ten pocit mít takovou sbírku kompletní, to je vééliký lákadlo :D . A ještě k Pánu prstenů. Z těchto figurek jsem viděl sestavené šachy a bya to nádhera. Sice trochu nepřehledná nádhera :D , ale jinak nejkrásnější šachy, jaké jsem viděl :D .

Tak to má takovou malou armádu :D

Já osobně dávám přednost herním figurkám. Když jsem je posledně před stěhováním počítala bylo jich cca 28 + jsem je rozšířila o další dvě z WOW.
Problem je že to opravdu není levná záležitost :cry:

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010, 13:04 
Level 2
Level 2

Já nevím... Mě WoW vždycky přišlo jako taková slabší záležitost... Nemůžu si pomoct :? . I když ty figurky mnohdy vypadají docela pěkně. Já co se výstavek týče, tak si raději vystavuji ty nejlepší knížky :D. Ale proti gustu... :D I když jak jsem již řekl. Ta Zeměplocha mi nedá spát. Takže počítám, že se o výstavku bude v brzké době vést krutá válka :lol:

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010, 16:20 
Level 2
Level 2

Garanhir píše:
Já nevím... Mě WoW vždycky přišlo jako taková slabší záležitost... Nemůžu si pomoct :? . I když ty figurky mnohdy vypadají docela pěkně. Já co se výstavek týče, tak si raději vystavuji ty nejlepší knížky :D. Ale proti gustu... :D I když jak jsem již řekl. Ta Zeměplocha mi nedá spát. Takže počítám, že se o výstavku bude v brzké době vést krutá válka :lol:

to jsem si o wow myslela hodně dlouhou dobu ale jelikož jsem za 6 let stihla "otestovat" snad všechny nejnámější on line hry tak už nebylo úniku.... a je fakt že jsem měla figurky dřív než jsem začala hrát :D

jinak mé figurky samozřejmě nemohou konkurovat 3 přeplněným knihovnám plných komiksů :D

krutá válka? :D Snad je nebudeš po někom házet?

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 24 lis 2010, 12:38 
Level 2
Level 2

To ne, ale na poličkách už nemám žádné místo kvůli knížkám a jestli budu kupovat tu Zeměplochu, tak budu muset vymyslet, které knížky uskladním :) a to bude ta pravá vnitřní válka :D

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 24 lis 2010, 13:11 
Level 2
Level 2

Garanhir píše:
To ne, ale na poličkách už nemám žádné místo kvůli knížkám a jestli budu kupovat tu Zeměplochu, tak budu muset vymyslet, které knížky uskladním :) a to bude ta pravá vnitřní válka :D

Co nová polička? 8-)

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 24 lis 2010, 13:34 
Level 2
Level 2

Hmmm... Tak tak to by nešlo. Já jsem tradicionalista a kdyby se tam (to jako v pokoji) objevilo něco na co nejsem zvyklej, tak vyletím z kůže :D

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 25 lis 2010, 06:37 
Level 2
Level 2

Garanhir píše:
Hmmm... Tak tak to by nešlo. Já jsem tradicionalista a kdyby se tam (to jako v pokoji) objevilo něco na co nejsem zvyklej, tak vyletím z kůže :D

holt si budes muset udelat knihovnu jako samostatnej pokoj abys to mel kam davet.

BTW nevite jestli se delaj nejaky slusny modely ze sveta W40k jediny co sem nasel tak SW a par postavicek do SC a vetsina toho je vybal nabarvi postav coz je opruz sice mam rozdelanou figurku jednoho z 100 synu ale delat to fungl je desny kvantum prace

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 26 lis 2010, 11:16 
Level 2
Level 2

Swen píše:
Garanhir píše:

holt si budes muset udelat knihovnu jako samostatnej pokoj abys to mel kam davet.

BTW nevite jestli se delaj nejaky slusny modely ze sveta W40k jediny co sem nasel tak SW a par postavicek do SC a vetsina toho je vybal nabarvi postav coz je opruz sice mam rozdelanou figurku jednoho z 100 synu ale delat to fungl je desny kvantum prace

dělají ale jsou to limitované edice ( tady je příklad jednoho kousku) v dnešní době se dají sehnat jen a ebay nebo jiných aukcích a cena se pohybuje poměrně vysoko

Profil Poslat e-mail  

Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina